Przewóz mebli i gabarytów

Przewóz mebli i przedmiotów gabarytowych może wydawać się być mocno skomplikowany, męczący i kłopotliwy, lecz wcale nie musi taki być - wystarczy odpowiednio się do tego przygotować oraz wybrać pomoc Transdom!

Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzkach i transporcie mienia niezależnie od jego rozmiaru czy wagi. Nasze godne polecenia usługi w połączeniu z niskimi cenami tworzą najlepszą ofertę w Warszawie.

Aby rozpocząć przeprowadzkę bądź transport należy opróżnić całkowicie meble i duże gabarytowo przedmioty z wyposażenia, zapobiegnie to ewentualnym zniszczeniom i uszkodzeniom. Kolejną istotną czynnością jest zabezpieczenie ruchliwych elementów, mogą do tego posłużyć taśmy, folie i maty.

Najlepszym zaś wyborem byłoby wyciągnięcie wszystkich części – jest to najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza opcja, która skutkuje mniejszym prawdopodobieństwem uszkodzenia wnętrza mebla. Na każdym etapie przewozu wyposażenia domu i firmy pomagamy, doradzamy oraz dostarczamy potrzebne materiały pakowe.

Nasi wykwalifikowani pracownicy, obeznani w swojej branży służą Państwu pomocą, aby ułatwić i usprawnić cały proces relokacji. Do ich zadań należą między innymi: rozmontowywanie mebli, załadunek, rozładunek, składanie i skręcanie a przy tym szczególne dbanie o bezpieczeństwo oraz terminowość transportu.

Przyjmujemy zlecenia od osób prywatnych jak i firm, gwarantujemy wykonanie najwyższej jakości usługi, dbanie o potrzeby i wymagania Klienta.

Posiadamy transportowe samochody o powierzchni od 16 m3 do 38 m3oraz ładowności od 1 tony do 6 ton, zapewniamy niezbędne materiały do zabezpieczenia przewożonego mienia, a to wszystko by transport mienia był dla Państwa pozbawiony wszelkich problemów i kłopotów. Z Transdom przewóz mebli i gabarytów jest czystą przyjemnością – SPRAWDŹ NAS

Punktualność

Bez obawy dla Klienta o zmarnowany czas

Uczciwe stawki

Brak ukrytych kosztów

Bezpieczeństwo

Profesjonalne zabezpieczenie mienia

TOP