TRANSPORT MEBLI WARSZAWA

Transport mebli i przedmiotów gabarytowych może wydawać się być mocno skomplikowany lecz wcale nie musi taki być - wystarczy odpowiednio się do tego przygotować.

Nasza firma specjalizuje się w przeprowadzkach i transporcie mienia niezależnie od jego rozmiaru czy wagi. Nasze usługi w połączeniu z niskimi cenami tworzą najlepszą ofertę w Warszawie.

Aby rozpocząć przeprowadzkę bądź transport należy opróżnić całkowicie meble i duże gabarytowo przedmioty z wyposażenia, zapobiegnie to ewentualnym zniszczeniom i uszkodzeniom. Kolejną istotną czynnością jest zabezpieczenie ruchliwych elementów.

Najlepszym zaś wyborem byłoby wyciągnięcie wszystkich części – jest to najbezpieczniejsza i najskuteczniejsza opcja, która skutkuje mniejszym prawdopodobieństwem uszkodzenia wnętrza mebla.

Nasi  pracownicy, obeznani w swojej branży służą Państwu pomocą, aby ułatwić i usprawnić cały proces relokacji. Zajmują się rozmontowywaniem mebli, załadunkiem, rozładunkiem, składanie i skręcanie a przy tym szczególne dbanie o bezpieczeństwo oraz terminowość transportu.

Przyjmujemy zlecenia od osób prywatnych jak i firm, gwarantujemy wykonanie najwyższej jakości usługi, dbanie o potrzeby i wymagania Klienta.

Posiadamy transportowe samochody o powierzchni od 16 m3 do 38 m3 oraz ładowności od 1 tony do 6 ton, zapewniamy niezbędne materiały do zabezpieczenia przewożonego mienia, a to wszystko by transport mienia był dla Państwa pozbawiony wszelkich problemów i kłopotów.

Przewóz i zabezpieczenia mienia to dla nas priorytet - dzięki czemu wszystkie Państwa rzeczy podczas transportu mebli docierają bezpiecznie do celu.

TOP