Przeprowadzki Warszawa: firmowe, biurowe i prywatne.


Poniżej zdjęcia z naszych realizacji podjętych na zlecenie naszych Klientów.
Ponad 20 letnie doświadczenie w branży pozwala nam realizować przeprowadzki w każdym sektorze zawodowym i prywatnym.
Profesjonalne zabezpieczenia mienia i bezpieczny transport.
Każdą usługę wyceniamy indywidualnie w zależności od zakresu prac.

Dostosowujemy się do potrzeb Klienta, jesteśmy elastyczni i co najważniejsze działamy 24h/7 dni w tygodniu. Nasza firma jest wyposażona w niezbędny sprzęt, który pozwala na załadowanie/rozładowanie rzeczy oraz bezpieczny i błyskawiczny przejazd do nowej lokalizacji.

PRZEPROWADZKA PRYWATNA

Dwudniowa przeprowadzka w apartamentowcu w centrum Warszawy. Pakowanie mienia w kartony i transport wszystkich rzeczy do domu jednorodzinnego.

PRZEPROWADZKA PRYWATNA

Przeprowadzka prywatna z Warszawy do Kapsztadu. Bardzo skomplikowana a zarazem ciekawa przeprowadzka. Priorytetem było dokładne zabezpieczenia całego mienia na czas podróży. Kontenery płynęły 3 tygodnie z Gdyni do samego Kapsztadu.

PRZEPROWADZKA FIRMOWA

Przeprowadzka pracownika z Polski do Niemiec na zlecenie naszego nowego Klienta firmowego. Transport rzeczy prywatnych i większych gabarytów. Cała przeprowadzka obywała się w weekend wraz z demontażem i ponownym montażem mebli.

PRZEPROWADZKA PRYWATNA

Przeprowadzka prywatna pod Warszawą. Przeprowadzka z domu jednorodzinnego realizowana w weekend. Transport sporych gabarytów, dużej wartości sprzętu fitness i mienia.

PRZEPROWADZKA FIRMOWA

Przeprowadzka firmowa realizowana na terenie Warszawy w dniach roboczych. Transport i zabezpieczenie całego sprzętu biurowego: komputery, serwer, stoły konferencyjne, wysokiej jakości meble. Cała usługa z objęta załadunkiem i rozładunkiem w nowej siedzibie.

PRZEPROWADZKA PRYWATNA

Przeprowadzka prywatna, międzymiastowa z Białegostoku do Piaseczna pod Warszawa. Meble, mienie prywatne, sprzęt motorowy w postaci skutera. Odpowiednie zabezpieczenie rzeczy na czas całej przeprowadzki i transportu.

TRANSPORT I PRZEWÓZ RZECZY

Zlecenie transportu i przewiezienia rzeczy w postaci 50 obiadów na trasie Warszawa do Wawer. Obiady dojechały cieplutkie a pracownicy uśmiechnięci i najedzeni.

PRZEPROWADZKA PRYWATNA

Przeprowadzka prywatna na terenie Warszawy realizowana w weekend. Wcześniej umówiona firma musiała odwołać przeprowadzkę. Szybka reakcja, ekipa Transdomu na miejscu i Klient zadowolony z przeprowadzki w piękny ale i upalny dzień.

PRZEWÓZ GABARYTÓW

Meble i rzeczy o niestandardowym wymiarze, mienie o dużej wartości. Transport i dokładne zapakowanie rzeczy na czas transportu. Obrazy, lustra, pianina.

PRZEPROWADZKA PRYWATNA

Przeprowadzka dla naszej stałej Klientki. Przeprowadzka dużej rezydencji i wysokiej wartości mienia w postaci obrazów z galerii sztuki naszej Klientki.

PRZEPROWADZKA PRYWATNA

Przeprowadzka mieszkania w bloku kilkupiętrowym. Demontaż mebli, pakowanie i transport do nowego mieszkania. Na miejscu kompletny rozładunek i montaż mebli w nowym mieszkaniu.

TOP